Технологія виготовлення та характеристики паяного пластинчастого теплообмінника
- 2021-11-15-
Технологія виготовлення та характеристикипаяний пластинчастий теплообмінник
Паяний пластинчастий теплообмінник може значною мірою зменшити закупорку та значною мірою подовжити час роботи процесу. Це конструкція широких зазорів, пластин та гладких отворів між пластинами, щоб полегшити потік волокон і частинок. Він відновлює більше тепла та зменшує витрати на електроенергію. Це теплообмінник з більшим коефіцієнтом рекуперації тепла.
Завдяки своєму зворотному течії, впаяний пластинчастий теплообмінникможе нагрівати холодний потік до температури, близької до вхідного теплового потоку, тим самим відновлюючи енергію більшою мірою. Можна використовувати теплову енергію, яка раніше вважалася марною. Таким чином можна зменшити споживання пари, а надлишок пари можна використовувати для виробництва електроенергії. Більш висока рекуперація тепла, час його роботи вимагає менше місця, а високий тепловий зазор робить його компактним. У порівнянні з кожухотрубним теплообмінником, паяний пластинчастий теплообмінник займає лише 20% площі підлоги, а вага приблизно на 80% легше, коли технологічне середовище заповнене. Широкосмуговий зв’язок збільшує час безперебійної роботи, подовжує інтервали обслуговування та зменшує частоту збоїв із закупоркою трубопроводу. Для застосування волокнистих середовищ регулярна зворотна промивка може дозволити використовувати пластинчастий теплообмінник протягом більш тривалого інтервалу.
Для очищення від забруднень всередині теплообмінника зазвичай для регулярного очищення використовується обладнання CIP, а миючий засіб промивається через пристрій, коли обладнання вимкнено. Невеликий утримуючий об’єм широкого зазору зменшує споживання хімічних речовин і води, а також скорочує час очищення. Theпаяний пластинчастий теплообмінниквідновлює тепло від двох технологічних потоків і використовує його для попереднього нагрівання змішаного соку. Після перетворення споживання пари зменшено на 40-50%, а надлишок пари також може бути використаний для виробництва електроенергії.